Bezalkoholowa impreza karnawałowa w Ostrowi Mazowieckiej

Bezalkoholowa impreza karnawałowa w Ostrowi Mazowieckiej

Macie ochotę zażyć trochę rozrywki w dobrym towarzystwie? Tak się składa, że już jutro, w sobotę 11 lutego w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się bezalkoholowy bal karnawałowy. Tak jest! Bez napojów procentowych także można się świetnie bawić, co pragną udowodnić organizatorzy imprezy.

Nie potrzeba używek do świetnej zabawy

Jeśli chcesz wesoło spędzić sobotni wieczór, zapisz się na bal karnawałowy w Ostrowi Mazowieckiej. Wystarczy skontaktować się z organizatorami przez stronę internetową parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Bal rozpocznie się o godzinie 19:00 na terenie zajazdu Cobra. Dla uczestników imprezy zagra DJ Czarny, a wodzirej zadba o to, by nikt nie grzał stołka. Co ciekawe, organizatorzy zadbali również o upominek dla każdego gościa balu.

Bezalkoholowa impreza karnawałowa to świetna okazja do tego, by wyjść z domu, wystroić się i zapomnieć o problemach. Pomysłodawcy balu są przekonani, że będzie to niezapomniana impreza, pełna atrakcji i dobrej zabawy. A co najważniejsze, na drugi dzień nikt nie będzie narzekał na kaca!

Czy Polacy potrafią bawić się bez alkoholu?

Polaków uznaje się za mistrzów w piciu takich ilości wódki, które w wielu krajach Europy są uznawane za śmiertelne. To oczywiście krzywdzący stereotyp, ale trzeba przyznać, że wielu Polaków ma problem z piciem alkoholu, a imprezy bez napojów wyskokowych to w naszym kraju prawdziwa rzadkość.

Na szczęście trendy z dawnych czasów powoli się zmieniają. Coraz więcej młodych osób świadomie rezygnuje z picia alkoholu, by dbać o swoje zdrowie. Trzeźwi z wyboru dość szybko przekonują się, że bez używek także można się wyśmienicie bawić. Przy okazji człowiek ma kontrolę nad własnym zachowaniem i na następny dzień nie musi się za siebie wstydzić.

A Wy co sądzicie o imprezie bezalkoholowej w Ostrowi Mazowieckiej? Wybieracie się?