Policyjne zatrzymanie w pokoju hotelowym w Ostrowi Mazowieckiej

Policyjne zatrzymanie w pokoju hotelowym w Ostrowi Mazowieckiej

W ciągu dwóch tygodni policjanci z Ostrowi Mazowieckiej zatrzymali kilku przestępców narkotykowych. Do nietypowego zatrzymania doszło w jednym z lokali świadczących usługi hotelowe. 21-latek został zatrzymany przez policjantów w środku nocy. Młody mężczyzna był w posiadaniu mefedronu.

21-latek zatrzymany w pokoju hotelowym

Nie wiadomo, w jaki sposób policjanci z Ostrowi Mazowieckiej wpadli na trop 21-latka, u którego znaleziono torebki foliowe z mefedronem. Do zatrzymania doszło w nocy z 18 na 19 kwietnia. Młody mężczyzna odwiedzał 40-letnią kobietę, która wynajęła pokój w jednym z obiektów hotelowych na terenie miasta. To właśnie tam doszło do interwencji. Przeszukanie 21-latka szybko dało wynik w postaci mefedronu. Mężczyzna był również nietrzeźwy, miał około 0,6 promila, co jednak nie stanowi problemu, gdyż mężczyzna nie prowadził samochodu. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Warto wspomnieć, że mefedron jest jedną z najbardziej zdradliwych substancji. Wbrew pozorom to nie zatrzymanie przez policję jest największym zagrożeniem w przypadku zażywania mefedronu. Narkotyk szybko uzależnia, ma mnóstwo skutków ubocznych i jest szczególnie niebezpieczny dla zdrowia.