Nocne napaści na pub w Ostrowie Wielkopolskim: Policja prowadzi dochodzenie

Nocne napaści na pub w Ostrowie Wielkopolskim: Policja prowadzi dochodzenie

Atak na lokal rozrywkowy w Ostrowie Wielkopolskim miał miejsce w nocy. Nieustaleni sprawcy, używając nieprzyjemnie pachnącej cieczy, zaatakowali jednego z mężczyzn przebywających w pubie. To właśnie ostrowska policja jest teraz odpowiedzialna za wyjaśnienie tej sprawy.

Akcja rozegrała się w środę, tuż przed godziną 22:00. Do lokalu wszedł duet nieznajomych i rozpoczął rozlewanie odrażającej wonią substancji. Mężczyzna będący w tym czasie w pubie został oblany tą samą cieczą.

Załoga medyczna oraz straż pożarna szybko dotarły na miejsce zdarzenia. Udzielono tam pomocy mężczyźnie pokrytemu nieznanym płynem, po czym został on przetransportowany do szpitala. Obecny na miejscu technik kryminalistyczny przeprowadził badanie terenu zdarzenia i zabezpieczył dowody. „Aktualnie skupiamy się na ustaleniu konkretnych szczegółów całego incydentu i poszukiwaniu osób odpowiedzialnych za ten czyn” – informuje Małgorzata Michaś, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie.

Co warto zauważyć, ten pub, usytuowany przy wiadukcie Odolanowskim w Ostrowie, wiele razy już był celem ataków. Po poprzednim incydencie lokal był zamknięty przez długi czas, a teraz właśnie miał miejsce jego ponowne otwarcie.