Łowcy pedofili zidentyfikowali 52-letniego przestępcę w Granowcu

Łowcy pedofili zidentyfikowali 52-letniego przestępcę w Granowcu

Dzisiejszego dnia, w malowniczym Granowcu położonym w powiecie ostrowskim, aktywiści walczący z pedofilią zlokalizowali mężczyznę w wieku 52 lat. Do publicznej wiadomości przekazano, że mężczyzna ten podejrzany jest o nieodpowiednie kontakty z dwoma nieletnimi – dziewczynkami w wieku 11 i 13 lat.

Od pierwszych momentów konwersacji, podejrzany kierował dyskusję na ścieżkę seksualności. Wydawał się być szczególnie zaintrygowany wyglądem biustu i intymnych miejsc dziewczynek. Naciskał na nie, aby wysłały mu swoje nagie zdjęcia, nie dostrzegając nic niewłaściwego w takim postępowaniu. Jako zachętę, rozpowszechniał fotografie swojego przyrodzenia.

Choć twierdził, że uwielbia rozmawiać z młodzieżą, zdawał sobie sprawę, że poruszane przez niego tematy są nieodpowiednie dla dzieci i powinny pozostać im nieznane przez wiele lat. Jak zaklęcie wciąż powtarzał dziewczynkom, aby dochowywały tajemnicy dotyczącej ich online korespondencji. Wymagał od nich systematycznego usuwania wszystkich rozmów.

W swoich wiadomościach, mężczyzna wyraźnie zaznaczał, że obawia się skończyć w więzieniu za te czyny. Próbował uspokoić swoje młode rozmówczynie, twierdząc: „Nie jestem pedofilem, uwierz.” Niejednokrotnie namawiał dziewczynki do masturbacji, instruując je jak mają się zaspokajać. Zajmował się także edukacją na temat utraty dziewictwa.