Senioralia: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zapewnia rozrywkę dla seniorów z powiatu ostrowskiego

Senioralia: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zapewnia rozrywkę dla seniorów z powiatu ostrowskiego

Pod egidą Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w tym roku ponownie odbyły się Senioralia. Wydarzenie, które ponownie miało miejsce w hali sportowej Arena, dostarczyło wielu powodów do uśmiechu dla mieszkańców powiatu ostrowskiego.

Organizatorzy przygotowali dla starszych obywateli powiatu ostrowskiego multum atrakcyjnych punktów programu. Uroczyste otwarcie Senioralii rozpoczęła minister Marlena Maląg, która przedstawiła mnogość korzyści, jakie dla seniorów wprowadza partia Prawo i Sprawiedliwość.

Minister Maląg podkreśliła wagę wdzięczności wobec starszego pokolenia: “Chcielibyśmy państwu wyrazić naszą wdzięczność. To naszym zadaniem jest docenić naszych ukochanych seniorów zgodnie z zasadami solidarności międzypokoleniowej oraz poczuciem odpowiedzialności za to, co robicie każdego dnia na rzecz innych. Dzięki wysiłkom naszych drogich seniorów, mamy dziś szansę żyć w wolnym kraju. To państwo wychowało pokolenia młodych Polaków, którzy noszą miłość do ojczyzny w swoich sercach. To jest wartość, która powinna być pielęgnowana, a my mamy obowiązek państwu za to podziękować”, powiedziała Marlena Maląg, Minister Rodziny i Polityki Społecznej.