Tragiczny wypadek na ulicy Ostrowskiej w Gorzycach Wielkich – mężczyzna nie przeżył potrącenia przez mercedesa

Tragiczny wypadek na ulicy Ostrowskiej w Gorzycach Wielkich – mężczyzna nie przeżył potrącenia przez mercedesa

Po godzinie 19, doszło do dramatycznego incydentu na ulicy Ostrowskiej w Gorzycach Wielkich. Mężczyzna, który stał się ofiarą tragicznego potrącenia przez samochód marki Mercedes, niestety nie udało się uratować.

O tragedii zadecydowały zarówno niekorzystne warunki drogowe, jak i rażące przekroczenie prawa przez kierowcę. Ulica Ostrowska jest znana ze swojej wąskiej jezdni i braku chodników z obu stron. Z tego powodu piesi są zmuszeni do chodzenia po jednej stronie drogi. Nieszczęsny mężczyzna znajdował się właśnie po przeciwnej stronie drogi, kiedy to prawą bokiem mercedesa doszło do potrącenia.

Niestety, siła uderzenia była tak wielka, że medycy natychmiast stwierdzili, że wszelkie działania mające na celu ratowanie życia mężczyzny są bezcelowe. Rany były zbyt głębokie i rozległe, co skutkowało tragicznym zgonem na miejscu.

Kierujący mercedesem mężczyzna był w stanie nietrzeźwości, co bez wątpienia przyczyniło się do tragedii. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie 1.7 promila alkoholu. Zmarły mężczyzna, który padł ofiarą tego tragicznego incydentu, miał zaledwie 59 lat.