Zdarzenie drogowe w Ostrzeszowie: 60-latek potrącony na pasach znalazł się w szpitalu

Zdarzenie drogowe w Ostrzeszowie: 60-latek potrącony na pasach znalazł się w szpitalu

Pora poranna, dzisiejszy dzień, okolice przejścia dla pieszych w Ostrzeszowie – to miejsce i czas, gdzie doszło do niebezpiecznej sytuacji. Mężczyzna w wieku 60 lat został potrącony przez samochód i z takimi obrażeniami trafił do placówki medycznej.

Na Alei Wojska Polskiego w Ostrzeszowie, będącej częścią trasy DK11, o godzinie 6:50 rano, doszło do tragicznego zdarzenia. Prowadząca samochód marki Nissan, 30-letnia kobieta z powiatu ostrowskiego, nie zdołała uniknąć kolizji z przechodniem na przejściu dla pieszych. Poszkodowany w tym incydencie to 60-letni mężczyzna, który mieszka we Wrocławiu – takie informacje przekazała starsza aspirant Magdalena Hańdziuk, pełniąca funkcję oficera prasowego policji w Ostrzeszowie.

W wyniku tego zdarzenia drogowego, mężczyzna został natychmiastowo przetransportowany do najbliższego szpitala znajdującego się w Ostrowie. Natomiast sprawczyni tego nieszczęśliwego incydentu straciła uprawnienia do prowadzenia pojazdów – jej prawo jazdy zostało przez policję zatrzymane.